Dzisiaj jest: czw 20 wrz 2018 01:34
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Aktualny kurs walut: 1 zł = £ 4.84

Nieznany sprawca zasztyletował Polkę i jej dwie córki

Nieznany napastnik w niedzielny wieczór zabił nożem 27-letnią kobietę i jej dwie córki.
Ofiary miały polskie obywatelstwo
Sprawca na razie pozostaje na wolności.

Nieznany napastnik w niedzielny wieczór zabił nożem 27-letnią kobietę i jej dwie córki.
Ofiary miały polskie obywatelstwo
Sprawca na razie pozostaje na wolności.

Tragedia miała miejsce w domu ofiary, w mieście Stoke, ok. 200 km od Londynu. Nie wiadomo, kto jest sprawcą. Czy było to włamanie, czy zrobił to któryś ze znajomych kobiety? Na te pytania nie ma odpowiedzi. Sąsiedzi, do których dotarły krzyki kobiety, nie widzieli napastnika. Pielęgniarka mieszkająca obok od razu ruszyła z pomocą, jednak nic nie dało się zrobić. Młoda Polka i jej córki zmarły natychmiast po ataku.

Mąż kobiety najprawdopodobniej był w tym czasie w pracy. Polska rodzina mieszkała w Wielkiej Brytanii od 5 lat. Byli bezkonfliktowi i cieszyli się dobrą opinią. Sąsiedzi nie mogą zrozumieć, jak mogło dojść do takiej tragedii. – To była spokojna, szczęśliwa rodzina. Mąż ciężko pracował, a ona zajmowała się dziećmi – mówi jeden z tamtejszych mieszkańców.

- To straszna tragedia. Żyję tutaj od 15 lat i nigdy nie widziałem czegoś podobnego - dodaje kolejna osoba żyjąca w sąsiedztwie.

Miejscowa policja jak na razie nie chce udzielać bardziej szczegółowych informacji. Cały czas sprawdza okolicę.

- Rozumiemy smutek rodziny i tutejszej społeczności, jednak dla dobra sprawy ważne jest, aby nie spekulować i pozwolić naszym detektywom prowadzić szczegółowe dochodzenie - zaznacza nadinspektor Martin Evans ze Stanffordshire Police.

Ostatnie aktualności

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: